Новина: Силно представяне на "Спартак" (Пазарджик) на международен турнир по кикбокс
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Tuesday 15 December 2020 - 15:28:18

Пазарджик

Състезателите на спортен клуб по кикбокс се представиха много силно на Международния турнир по кикбокс "Balkans Best Fighters" 2020, както на рингови, така и на татами дисциплини. Нашите момчета бяха част от сборния отбор на България, който безапелационно спечели надпреварата.
"Спартак" Пазарджик взе участие в състава на България в две рингови дисциплини - Лоукик и К-1 с трима участници, които тази година са държавни шампиони и шампиони от различни турнири.
Димитър Шулеков зае 1-во място (категория +91кг,) при юношите старша възраст, след като противникът му не се яви на финала. Илия Ненов финишира на 2-ро място (мъже, категория до 81 кг), след като победи представител на Черна гора на полуфинала, а на финала загуби от българина Никола Николов - шампион на България от СК "Шуменска крепост". Третият представител на Спартак Пазарджик Петър Перфанов остана на 3-то място (категория до 75 кг), след като на полуфинала загуби от състезател от Черна гора.