Новина: 10 от децата на СК”ТОНУС-СПОРТ” спечелиха 12 медала на международния турнир по карате “SOFIA GRAN PRIX”
(Категория: Спорт)
Публикувано от pamedia
Tuesday 12 December 2017 - 13:59:00

Пазарджик

Пазарджишкият спортен клуб ”Тонус-спорт” участва в  международния турнир
по карате до SOFIA GRAN PRIX с 10 състезатели, във възраст "деца" и спечели 12 медала/3 златни, 5 сребърни и 4 бронзови/
При най-малките Ивелина Донова спечели 3 сребърни медала, в ката, кумите и кумите опън.
По два медала извоюваха Мартин Илиев /в дисциплина ката–злато и кумите-бронз/ и Сами Далли / сребърен и бронзов/.

Със златни медалимедали от турнира в дисциплина ката се завърнаха Никол Николова и Асен Присадов, а със сребърен - Христиан Спасов.
В дисциплина кумите  с бронзови медали са Виктор Минеков и Илиан Вътев.

Равносметката на ръководството на  СК”Тонус-спорт" за 2017 година отчита общо  66 медала, от които 20 златни,22 сребърни и 24 бронзови.
Трима състезатели на клуба са световни шампиони, а двама - европейски. Общо 9 медала са от Европейска и Световна купа на SKDUN.
Медалите от държавни първенства са 36, а от международни и национални турнири -21.